Чому у Свiтловодську можуть вчасно не розпочати опалювальний сезон

Чому у Свiтловодську можуть вчасно не розпочати опалювальний сезон

Початок опалювального сезону у Свiтловодську – пiд загрозою зриву. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА. Об этом сообщает novini-zt.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами директорки департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольги Довжук, нині звершили пiдготовку теплових господарств теплопостачальних пiдприємств, закладiв соцiальної сфери та житлового фонду. Усі запланованi роботи та заходи виконали.

Зокрема, пiдписали 735 актiв готовностi теплових господарств закладiв соцiальної сфери, у тому числi: 323 – по загальноосвiтнiх навчальних закладах, 365 – по дошкiльних навчальних закладах та 46 – лiкарень.

Ольга Довжук звернула увагу на складну ситуацiю з розрахунками за спожитий природний газ. Рiвень розрахункiв за поточний рiк становить всього 43,9 %. Загальний рiвень розрахункiв – 71,8 %.

«До перелiку 160 пiдприємств-боржникiв, якi на селекторнiй нарадi озвучив Прем’єр-мiнiстр, потрапили «Кiровоградтепло» i «Свiтловдськпобут» , – зазначила директорка департаменту.

По Свiтловодськ залишається не вирiшеним питання отримання номiнацiй СП ТОВ Свiтловодськпобут. Тут вiдсутнiй договiр реструктуризацiї та незабезпечено рiвень оплати за спожитий газ.

Залишається доплатити 23,2 мільйона гривень для отримання номiнацiй.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/chomu-u-svitlovodsku-mozhut-vchasno-ne-rozpochati-opaljuvalnii-sezon”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя